Wordpress Temanızı Bulun

İhtiyacınız olanı bulmak için ustalıkla hazırlanmış wordpress tema galerimize göz atın. Eğer aradığınız temaya ulaşamadıysanız özel olarak bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Temalarımızı kullanmak için en iyi 6 neden!

Duyarlı Tasarım

Tüm temalarımız tamamen responsive’dir, siteniz mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlarda harika görünecek.

Üst Düzey Destek

Bizimle sadece iletişim kurun ve sorununuzu açıklayın, destek ekimiz 24 saat içinde yardımcı olmak için hazır durumda sizi bekliyor.

Düzenli Güncellemeler

Temalarımızı satışa çıkarttıktan sonra kaderine teslim etmiyoruz, düzenli olarak onları güncelliyoruz ve gelişen teknolojiye uyumlu hale getiriyoruz.

Mobil Cihazlar için Optimize

WordPress temalarımızın tüm mobil cihazlar için titizlikle incelenip optimize edilmiştir, artan mobil cihaz kullanımından sitenize düşen payı arttırın.

Kolay Kurulum

Temalarımızın kurulumu ve kullanımı çok kolay olmakla birlikte temalarımızı tek seferliğine ücretsiz olarak kurmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olursa ücretsiz destek için hazırız.

Ömür Boyu Kullanım

Bir temamızı satın aldığınız takdirde tek bir site için ömür boyu kullanım hakkınıda satın almış oluyorsunuz.

Özel Tema Siparişi

Mevcut temalarımızda aradığınızı bulamadıysanız özel bir tema siparişi verebilirsiniz.

Blogumuzdan Yazılar

WordPress Admin Panelinde Menü Oluşturma

Blog thumbnail

WordPress Admin Panelinde Menü Oluşturma

Bu kısa ve kolay derste wordpress admin panelinde nasıl özel sayfalar oluşturabileceğinizi anlatacağım. Bu ders sayesinde admin panelinizde temalarınıza veya eklentilerinize özel sayfalar oluşturabileceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan dersimize...

Devamını Okuabout an interesting article to read

WordPress Menü Nasıl Oluşturulur?

Blog thumbnail

WordPress Menü Nasıl Oluşturulur?

WordPress’in saymakla bitmeyen özelliklerinden bir taneside menü sistemidir. Kullanımı kolay ve pratik olan wordpress menü sistemini sitenizde kullanmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Öncelikle wordpress menülerini kullanmak için kullandığınız...

Devamını Okuabout an interesting article to read

WordPress Tema Değiştirmeden Önce ve Sonra Yapılacaklar!

Blog thumbnail

WordPress Tema Değiştirmeden Önce ve Sonra Yapılacaklar!

Eğer bir wordpress siteniz varsa ve bu sitenin temasını değiştirmek istiyorsanız temayı değiştirmeden önce ve sonra yapılması gerekenleri anlattığım bu yazıya hoş geldiniz. Tema Değiştirmeden Önce Yapılması Gerekenler...

Devamını Okuabout an interesting article to read

Müşterilerimizin Düşünceleri

Yapımcı arkadaş, işinin hem kodlama hem tasarım kısmında oldukça başarılı. Temayı demolardan incelediğinizde zaten görsel kısmın üst düzey olduğunu farkedeceksiniz. Temada tek endişem hız konusundaydı. Ancak temayı kurup inceledikten sonra son derece temiz bir kodlama olduğunu farkettim.

Testimonials image thumbnail
Mukim Geoit Teması

Tasarımı çok beğenmiştim almadan önce , aldıktan sonra dahada emin oldum mükemmel bir tema ve arkadaşımız tarafından çok iyi bir hizmet var memnuniyetimi belirtmek istedim hayırlı satışlar

Testimonials image thumbnail
Durmuş Çağlar Geoit Teması

Temanızı iyiki aldım adsense kazancım baya yükseldi, kesinlikle herkese öneriyorum.

Testimonials image thumbnail
adanali01 Uckan Teması

#sss

Satın aldığınız wordpress temalarımızın kurulumu bir defaya mahsus olarak ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır..

Satın aldığınız wordpress temalarımızda sadece temanın functions.php dosyası şifrelenir ve bu dosyaya alternatif olarak kullanabileceğiniz bir dosya mutlaka bulunur.

Temalarımızın functioıns.php dosyası domaine özel olarak şifrelenmektedir.

Satın aldığınız wordpress temalarımızı sadece tek bir sitede kullanabilirsiniz. Temayı kullanmak istediğiniz siteyi, temayı satın alırken karşınıza gelen lisanslanacak domain alanında doğru yazmanız gerekmektedir. Bir müddet sonra domain değişikliği yapma şansınız bulunmamaktadır.

Malesef satın aldıktan sonra domain değişikliği yapamazsanız o yüzden satın alımı yaparken gireceğiniz domain ismini özenle seçmeniz gerekmekte.

Temalarımızı banka havalesi/eft ile satın alabilirsiniz. Kredi kartınız ile taksitli  satın almak istiyorsanız canlı destek hattımıza başvurabilirsiniz.

Satın aldığınız wordpress temalarımızın hakkında her türlü sorununuzda yardımcı oluyoruz, canlı destek hattından veya iletişim sayfasından lisans bilgilerinizi ileterek destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek paketimizde sadece tema ile alakalı sorunların çözümü yer almaktadır.

Temalarımız sürekli güncellenmekle birlikte düzenli bir güncelleme zamanı bulunmamaktadır, eğer 1 ay içerisinde 10 kez güncelleme ihtiyacı olursa 10 kez, hiç ihtiyacı olmazsa o ay içerisinde hiç güncelleme almaz kısaca güncellemeler ihtiyaç duyuldukça yapılmaktır.

Örneğin Geoit temasına 2018 başından 2018’in 3. ayına kadar 9 adet güncelleme çıkarmış bulunmaktayız.

Güncellemeler WP Admin üzerinden Google Drive linkini paylaştığımız dosyaların yüklenmesiyle gerçekleştirilir, temalarımızı satın alan müşterilerimiz tüm güncellemeleri ücretsiz olarak edinebilirler. Temalarımız için yapacağınız geri bildirimler güncelleme sayısını arttıracaktır.

Alışveriş Sepetim

Ara Toplam: 100.00

Sepeti görüntüleÖdeme