Neden Bizi Seçmelisiniz

Duyarlı Tasarım

Tüm temalarımız tamamen responsive’dir bu sayede siteniz mobil veya masaüstü cihaz farketmeksizin harika kalitesini koruyacak.

Seo Uyumluluk

Arama motorlarının seveceği kodlamayı biliyoruz ve bu bilgiyi temalarımızda kullanıyoruz.

Mobil Cihazlar için Optimize

WordPress temalarımızın tüm mobil cihazlar için titizlikle incelenip optimize edilmiştir, artan mobil cihaz kullanımından sitenize düşen payı arttırın.

Düzenli Güncellemeler

Temalarımızı satışa çıkarttıktan sonra kaderine teslim etmiyoruz, düzenli olarak onları güncelliyoruz ve gelişen teknolojiye uyumlu hale getiriyoruz.

Gelişmiş Yönetim Panelleri

Her kesime hitap eden karmaşık olmayan, kullanımı basit tema ayar panelleri sayesinde temalarımızı yönetmek oldukça basit ve anlaşılır.

Reklam Kazancı

Temalarımıza eklediğimiz reklam alanları sayesinde, tema için ödediğiniz ücretin kat kat fazlasını kazanabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Temalarımızın kurulumu ve kullanımı çok kolay olmakla birlikte temalarımızı tek seferliğine ücretsiz olarak sitelerinize kurmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olursa ücretsiz destek için hazırız.

Üst Düzey Destek

Bizimle sadece iletişim kurun ve sorununuzu açıklayın, destek ekimiz 24 saat içinde yardımcı olmak için hazır durumda sizi bekliyor.

Ömür Boyu Kullanım

Temamızı satın aldığınız takdirde tek bir site için ömür boyu kullanım hakkınıda satın almış olursunuz.

Wordpress Temaları

İhtiyacınız olanı bulmak için ustalıkla hazırlanmış seo uyumlu wordpress tema galerimize göz atın.

Müşterilerimizin Düşünceleri

Daha önce katlarıyla fiyat verdiğim yabancı bir tema kullandım memnun kalmadım. Bu temayı bir öneri sayesinde aldım, hiç pişman değilim. Bir gün içerisinde adsense kabul etti, seo’da süper yükselişe geçiyor. Kesinlikle alın.
Tema yapımcıları da çok ilgililer, teşekkürler.

Testimonials image thumbnail
Emirkan oyuncum.com

13 yıldır WordPress ile ilgileniyorum 40’tan fazla sitem var. Gördüğüm en iyi wordpress temalarından biri. Aldım kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Testimonials image thumbnail
Gökhan Çalışkan dahifilozof.com

1 adet Spixer teması satın alındı, gerçekten işinin ehli bir arkadaşımız, desteğini hiç esirgemiyor, süper tekrar teşekkür ederim. A+++

Testimonials image thumbnail
Buğra Noyan Teknodiot.com

Sanırım temayı 1 aydan fazladır kullanıyorum. İlk başlarda popüler newspaper teması alma taraftarıydım ancak iyi ki bu temayı satın almışım. 1 Aylık süre zarfı içinde taleplerim oldu sağolsunlar her güncellemeyle istediğimiz yenilikleri ekledi. Hala ikilemde kalanlar varsa kesinlikle çekinmesinler alıp gönül rahatlığıyla kullanmaya başlasınlar.

Testimonials image thumbnail
OguzTML Geoit Teması

Theme Forest’de neymiş? Bu adamlar işini çok iyi yapıyor. Temayla ilgili sorduğum tüm sorulara cevap verdiler. En güzelide önerilerinizi dikkate alıyorlar. Bu paraya daha iyisini bulamazsınız.

Testimonials image thumbnail
Muhammed Taha Türk Geoit Teması

Blog Yazılarımız

Alışveriş Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.