Dikkat Çekici Tasarımlar ve Duyarlı WordPress Temaları

Özelleştirmesi kolay, mobil dostu, arama motorları için özel optimizasyonları olan ve sık güncelleme alan wordpress temaları üretiyoruz.

Tek Tık ile Kurulum

Temalarımızın kurulumu ve kullanımı çok kolay olmakla birlikte temalarımızı tek seferliğine ücretsiz olarak sitelerinize kurmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olursa ücretsiz destek için hazırız.

Üst Düzey Destek

Bizimle sadece iletişim kurun ve sorununuzu açıklayın, destek ekimiz 24 saat içinde yardımcı olmak için hazır durumda sizi bekliyor.

Duyarlı Tasarım

Tüm temalarımız tamamen responsive’dir bu sayede siteniz mobil veya masaüstü cihaz farketmeksizin harika kalitesini koruyacak.

Sık Tema Güncellemeleri

Temalarımızı satışa çıkarttıktan sonra kaderine teslim etmiyoruz, düzenli olarak onları güncelliyoruz ve gelişen teknolojiye uyumlu hale getiriyoruz.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motorlarının seveceği kodlamayı biliyoruz ve bu bilgiyi temalarımızda kullanıyoruz.

Özelleştirmesi kolay

Her kesime hitap eden karmaşık olmayan, kullanımı basit tema ayar panelleri sayesinde temalarımızı özelleştirmek oldukça basit ve kolay.

Wordpress Temaları

İhtiyacınız olanı bulmak için ustalıkla hazırlanmış seo uyumlu wordpress tema galerimize göz atın.

Müşterilerimizin Düşünceleri

Daha önce katlarıyla fiyat verdiğim yabancı bir tema kullandım memnun kalmadım. Bu temayı bir öneri sayesinde aldım, hiç pişman değilim. Bir gün içerisinde adsense kabul etti, seo’da süper yükselişe geçiyor. Kesinlikle alın.
Tema yapımcıları da çok ilgililer, teşekkürler.

Testimonials image thumbnail
Emirkan oyuncum.com

13 yıldır WordPress ile ilgileniyorum 40’tan fazla sitem var. Gördüğüm en iyi wordpress temalarından biri. Aldım kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Testimonials image thumbnail
Gökhan Çalışkan dahifilozof.com

1 adet Spixer teması satın alındı, gerçekten işinin ehli bir arkadaşımız, desteğini hiç esirgemiyor, süper tekrar teşekkür ederim. A+++

Testimonials image thumbnail
Buğra Noyan Spixer

Sanırım temayı 1 aydan fazladır kullanıyorum. İlk başlarda popüler newspaper teması alma taraftarıydım ancak iyi ki bu temayı satın almışım. 1 Aylık süre zarfı içinde taleplerim oldu sağolsunlar her güncellemeyle istediğimiz yenilikleri ekledi. Hala ikilemde kalanlar varsa kesinlikle çekinmesinler alıp gönül rahatlığıyla kullanmaya başlasınlar.

Testimonials image thumbnail
OguzTML Geoit Teması

Theme Forest’de neymiş? Bu adamlar işini çok iyi yapıyor. Temayla ilgili sorduğum tüm sorulara cevap verdiler. En güzelide önerilerinizi dikkate alıyorlar. Bu paraya daha iyisini bulamazsınız.

Testimonials image thumbnail
Muhammed Taha Türk Geoit Teması

Blog Yazılarımız

Alışveriş Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.