Neden Bizi Seçmelisiniz

Duyarlı Tasarım

Tüm temalarımız tamamen responsive’dir, siteniz mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlarda harika görünecek.

Seo Uyumluluk

Arama motorlarının seveceği kodlamayı biliyoruz ve bu bilgiyi temalarımızda kullanıyoruz.

Mobil Cihazlar için Optimize

WordPress temalarımızın tüm mobil cihazlar için titizlikle incelenip optimize edilmiştir, artan mobil cihaz kullanımından sitenize düşen payı arttırın.

Düzenli Güncellemeler

Temalarımızı satışa çıkarttıktan sonra kaderine teslim etmiyoruz, düzenli olarak onları güncelliyoruz ve gelişen teknolojiye uyumlu hale getiriyoruz.

Gelişmiş Yönetim Panelleri

Her kesime hitap eden karmaşık olmayan, kullanımı basit tema ayar panelleri sayesinde temalarımızı yönetmek oldukça basit ve anlaşılır.

Reklam Kazancı

Temalarımıza eklediğimiz reklam alanları sayesinde, tema için ödediğiniz ücretin kat kat fazlasını kazanabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Temalarımızın kurulumu ve kullanımı çok kolay olmakla birlikte temalarımızı tek seferliğine ücretsiz olarak kurmaktayız. Yardıma ihtiyacınız olursa ücretsiz destek için hazırız.

Üst Düzey Destek

Bizimle sadece iletişim kurun ve sorununuzu açıklayın, destek ekimiz 24 saat içinde yardımcı olmak için hazır durumda sizi bekliyor.

Ömür Boyu Kullanım

Bir temamızı satın aldığınız takdirde tek bir site için ömür boyu kullanım hakkınıda satın almış oluyorsunuz.

Wordpress Temaları

İhtiyacınız olanı bulmak için ustalıkla hazırlanmış seo uyumlu wordpress tema galerimize göz atın. Eğer aradığınız temaya ulaşamadıysanız özel olarak bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Yeni Bir Projeniz Mi Var?

Eğer yeni bir projeniz varsa aşağıdaki formu doldurun ve sizinle iletişime geçelim.

Müşterilerimizin Düşünceleri

1 adet Spixer teması satın alındı, gerçekten işinin ehli bir arkadaşımız, desteğini hiç esirgemiyor, süper tekrar teşekkür ederim. A+++

Testimonials image thumbnail
Buğra Noyan Teknodiot.com

Sanırım temayı 1 aydan fazladır kullanıyorum. İlk başlarda popüler newspaper teması alma taraftarıydım ancak iyi ki bu temayı satın almışım. 1 Aylık süre zarfı içinde taleplerim oldu sağolsunlar her güncellemeyle istediğimiz yenilikleri ekledi. Hala ikilemde kalanlar varsa kesinlikle çekinmesinler alıp gönül rahatlığıyla kullanmaya başlasınlar.

Testimonials image thumbnail
OguzTML Geoit Teması

Theme Forest’de neymiş? Bu adamlar işini çok iyi yapıyor. Temayla ilgili sorduğum tüm sorulara cevap verdiler. En güzelide önerilerinizi dikkate alıyorlar. Bu paraya daha iyisini bulamazsınız.

Testimonials image thumbnail
Muhammed Taha Türk Geoit Teması

Yapımcı arkadaş, işinin hem kodlama hem tasarım kısmında oldukça başarılı. Temayı demolardan incelediğinizde zaten görsel kısmın üst düzey olduğunu farkedeceksiniz. Temada tek endişem hız konusundaydı. Ancak temayı kurup inceledikten sonra son derece temiz bir kodlama olduğunu farkettim.

Testimonials image thumbnail
Mukim Geoit Teması

Tasarımı çok beğenmiştim almadan önce , aldıktan sonra dahada emin oldum mükemmel bir tema ve arkadaşımız tarafından çok iyi bir hizmet var memnuniyetimi belirtmek istedim hayırlı satışlar

Testimonials image thumbnail
Durmuş Çağlar Geoit Teması

Blog Yazılarımız

Alışveriş Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.