Spixer Wordpress Teması

Spixer wordpress teması kanthemes.com tarafından geliştirilen çok amaçlı bir wordpress temasıdır. Öncelikli olarak blog, finans/kripto, kadın/moda, yemek ve teknoloji siteleri için geliştirilmiştir lakin sayısız fonksiyon sayesinde neredeyse tüm kategorilere uyumlu hale getirilebilir. Spixer için kısaca çok amaçlı wordpress teması diyebiliriz.

Spixer

Spixer başta blog, yemek, kripto/finans, moda/kadın, haber ve teknoloji siteleri için çok yönlü bir wordpress temasıdır.


İncele

SpixFood

SpixFood, Spixer'ın bünyesinde hazır olarak gelen yemek siteleri için özel olarak hazırlanmış bir temadır. Yemek tarifi özellikleriyle ön plana çıkıyor.


İncele

SpixCoin

Spixcoin, Spixer'ın bünyesinde hazır olarak gelen finans ve kripto para siteleri için özel olarak hazırlanmış bir temadır. Kendisine özel premium araçlar geliştirilmiştir.


İncele

SpixTech

Spixtech, Spixer'ın bünyesinde hazır olarak gelen Teknoloji, Spor, Oyun vb haber siteleri için özel olarak hazırlanmış bir temadır.


İncele

SpixSağlık

SpixSağlık, Spixer'ın bünyesinde hazır olarak gelen sağlık, spor vb gibi siteler için özel olarak hazırlanmış bir temadır. Kendisine özel premium araçlar geliştirilmiştir.


İncele

SpixSeyehat

SpixSey seyehat, tatil ve gezi siteleri için özel olarak hazırlanmış bir demodur.


İncele