Yıllarca bir çok tema kullandım. Kolay kolay beğenen biri değilim; ama bu tema gerçekten mükemmel.İşleyişi,geliştirmeleri ve çalışma sistemi çok iyi. Teknik destek harika

Ü
Ümit A.
Kanews

10 numara 5 yıldız. İki adet lisans aldım, oldukça güzel ve kullanışlı bir tema. Kullanımı da kolay. KanThemes’in ilgisi ve desteği için de teşekkür ediyorum. Almayı düşünenler varsa, kesinlikle tavsiye ederim.

M
Mert Sarıkaya
Geoit

Harika bir tema. Uzun zamandır bu kadar keyifli bir tema kurulumu gerçekleştirmemiştim.Temayı kurarken benden hiç bir eklenti kurmamı istemedi. Tema çok hafif. Herhangi bir optimizasyon yapmadan, tema mükemmel tepkiler veriyor. Henüz hiç bir önbellek ya da sıkıştırma eklentisi kurmadım bile. Sayfalar çok işlevsel. Çoğu temada manşet, puan durumu gibi sayfaları iptal eder/kullanmazdım. Bu temada özelleştirmeler mümkün olduğu için keyifle kullanacağım. Okurların içerik ekleyebiliyor olması harika. Profil tamamen özelleştirilmiş.

C
Caner S.
Kanews

Yaklaşık 1 buçuk ay önce satın aldım temayı hala revize ediyorum. Su ana kadar gayet memnunum oldukça kapsamlı güzel düşünülmüş bir tema olmuş. Bir öneride bulunmak istiyorum tasarlayan arkadaşlara. Yazılara kullanıcıların puan verme bölümü var yani emoji kısmı. O emojiler yerine yıldız rank sistemi koysalar çok daha şık olabilir umarım bu onerim en kısa zamanda eklenir

U
Umut U.
Geoit

Mustafa V. sayesinde denk geldim, gayet kullanışlı ve herhangi bir sorunda anında destek vermeleri, neredeyse aylık güncelemelerle oldukça memnun kaldığım bir tema oldu. 5.yılımıza kanews ile giriş yaptık…

E
Emre B.
Kanews

Script Seo için çok özenle hazırlanmış ben hiç sorun yaşamadım biraz da bilginiz varsa Seo ile alakalı çok güzel siteler oluşturabilirsiniz ayrıca müşteri desteği harika ne zaman birşey sorsam anında yanıt verıyorlar ilgili ve alaka + Script süper !

M
Mustafa Atasoy
Geoit

Tema SEO için oldukça iyi hazırlanmış. Ayrıca sayfa hızı olarak da gayet başarılı. Keza müşteri hizmetleri olarak da çok kaliteli bir firma. Sorularınıza en fazla 3 saat içerisinde cevap veriliyor. Gerçekten tavsiye ederim teknoloji blogumda kullanıyorum.

A
Anıl Burak K.
Geoit

Bugüne dek kullandığım en iyi tema. Yabancı sitelerde satılan temalar dahil olmak üzere beni bu denli mutlu edebilen başka bir temayla karşılaşmadım. Özellikle reklam alanları mükemmel tasarlanmış. İnanın, kazancınız en az 3 kat artıyor. Tabii mobil ziyaretçiler için konuşuyorum. Günümüzde de mobil kullanıcılar standart hale gelmiş durumda. Temanın sürekli güncellenip geliştirilmesi, hatalarının ve eksiklerinin giderilmesi ve bunun ücretsiz olarak gerçekleştirilmesi takdire şayan. Temayı o kadar beğendim ki, kendi iki sitemde aktif olarak kullanırken, ayrıca iki farklı arkadaşımın sitelerine de bu temayı satın aldırtıp yüklettim. Allah’tan başarılarınızın devamını diliyorum.

F
Furkan Güneş
Geoit

Daha önce katlarıyla fiyat verdiğim yabancı bir tema kullandım memnun kalmadım. Bu temayı bir öneri sayesinde aldım, hiç pişman değilim. Bir gün içerisinde adsense kabul etti, seo’da süper yükselişe geçiyor. Kesinlikle alın.Tema yapımcıları da çok ilgililer, teşekkürler.

E
Emirkan
Spixer

ThemeForest’de neymiş? Bu adamlar işini çok iyi yapıyor. Temayla ilgili sorduğum tüm sorulara cevap verdiler. En güzelide önerilerinizi dikkate alıyorlar. Bu paraya daha iyisini bulamazsınız.

M
Muhammed Taha Türk
Geoit

Yapımcı arkadaş, işinin hem kodlama hem tasarım kısmında oldukça başarılı. Temayı demolardan incelediğinizde zaten görsel kısmın üst düzey olduğunu farkedeceksiniz. Temada tek endişem hız konusundaydı. Ancak temayı kurup inceledikten sonra son derece temiz bir kodlama olduğunu farkettim.

G
Gürkan Canpolat
Geoit

Kalite ve optimizasyon açısından baktığımızda bugün en pahalı satılan temalardan çok daha iyi ve onlara kıyasla çok daha güzel bir tema. Yerli olması da cabası. Demek ki “Türk işi” ön yargısının olmaması gerek.

B
Bayram Şenakar
Geoit

uzun uzun anlatmak isterdim ama o kadar uzun yazı yazamıcam. haber siteme aldığım 3 ayrı firmanın (ki biri newspaper teması) temasının ardından, para kazanmadığım halde 4. olarak aldığım ve kayıtsız şartsız kullandığım tema oldu kanews

V
Vedat Orhan
Kanews

Tam aradığım tema diyebilirim. Yaklaşık 2 aydır bir sürü tema denedim. Colormag Teması : ücretsizdi – infinitive scroll özelliği yoktu – hızlıydı – pro versiyonunu satın almayı düşündüm. Newspaper Teması ücretliydi – infinitive scroll özelliği vardı – hızlı diye övmüşlerdi ama pagespeed insights da ve gtmetrix de değerleri düşük çıkıyordu Bu tema tüm isteklerimi karşılıyor. İlk başta renkleri değiştiremiyoruz sanmıştım ama oda görünüm özelleştir bölümünden değişiyormuş. Düzenlememi incelemek isteyenler websiteme bakabilir : bilgitara.com

G
Gürsel Günacar
Geoit

Türkçe arayüzlü temalar arasında bence en iyilerinden bir tanesi. İşlevselliği SEO optimizesi hızlı sayfalar ve birçok sayamadığım temiz kodlama ile güzel sonuçlar veriyor. Çok güzel bir tema olmasına rağmen bence dahada fazla geliştirilebilir. Bunun için önerileri mail olarak size atıcam.

M
Mustafa Varol
Geoit

Seo uyumu mükemmel,Tema ayarlarına ulaşıp kısayoldan temayı düzenleyebiliyorum çok kolaylık sağladı memnun kaldım.

M
Metin B.
Geoit

İstek ve hatalara hızlıca çözüm bulunuyor, her güncellemeyle tema daha da mükemmel bir hal alıyor. İlk defa bir internet sitesi açtım ve ilk seferimde böyle ilgili bir kuruluşla yolumun kesişmesi benim için büyük bir şans. Gönül rahatlığıyla Kanthemes'i tercih edebilirsiniz.

E
Enes Altın
Geoit

Tema muazzam ayrıntılı güzel işlenmiş, her seferinde yeni bir özelliği ile dahada yeni güzel bir hal almaya devam ediyor. Emeğinize sağlık. Tavsiye olarak ise gelecek güncellemelerde kategori içi manşet sistemi hiç fena olmaz istediğimiz yazı şöyle slider şeklinde yer alsa daha da mükemmel bir şey olacak

A
Aykut ÇAKAN
Geoit

Tema gerçekten çok hoş, admin panel kullanımı çok rahat. Çok hızlı kurulum yaptılar, ışık hızında oldu diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum, diğer web sitelerim için de muhakkak tema mı buradan satın alacağım. Ve çevreme de önereceğim.

A
Aydemir MADEN
Geoit

Her yeni güncelleme ile temayı dahada mükemmel duruma getiren Kanthemes ekibine teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim gerek teknik destekleri olsun gereksede temalarındaki kalite ve fiyatlarıyla her kuruşu hakediyorlar.

U
Ulaş K.
Geoit

işinizi takip ediyor olmanız temalarınızın sürekli arkasında durmanız sizi diğerlerinden ayırıyor. Aldığınız her kuruş helali hoş olsun

H
Hunatbil.
Spixer

Oldukça iyi bir tema. Çok memnunum. Teknik destekleri de harika.

O
Okan YILMAZ
Spixer

Ekleyecekleriniz Mi Var?

Sizin yorumunuzuda burada görmekten memnuniyet duyarız bizimle iletişime geçin sizin yorumunuzuda ekleyelim.

Yorum Gönder