Temalarımızı havale/eft yöntemi ve kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız wordpress temalarımızın kurulumu bir defaya mahsus olarak ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Hayır, temalarımızın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir. Diğer tüm dosyalar açık kaynak koddur. Funcions.php dosyası değiştirilemez veya kaldırılamazdır. Aynı işlevi gören bir functions.php dosyası mevcuttur.

Eğer ekonomik paket satın aldıyanız temayı sadece 1 sitede kullanabilirsiniz. Eğer standart paket satın aldıysanız aktif olarak en azla 2 sitede kullanabilirsiniz. Eğer Avantaj paket aldıysanız aktif olarak en fazla 3 sitede kullanabilirsiniz. Bu site ve siteleri satın alım işlemenin ardından Siparişlerim sayfasından kayıt edebilirsiniz.

Eğer Ekonomik paket satın aldıysanız domain değişikliği yapamazsınız, eğer standart paket satın aldıysanız sadece 2 kez domain değişikliği yapabilirsiniz avantaj paket aldıysanız eğer domainizi istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Evet, satın aldığınız wordpress temalarımızın hakkında ücretsiz olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Bu destek sadece e-posta yoluyla olmaktadır.
Destek

Sunucu php versiyonunuzun en az 7.1 olması gerekmektedir ayrıca yine sunucuda İoncube Loader yüklü olmalıdır.

Satın aldığınız temanın dosyalarını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

İndirmeler

Temalarımız dijital ürün olarak teslim edildiği için para iadesi mümkün değildir.

Örnek bir sayfa olarak görebilirsiniz, bunun için bize iletişim sayfamızdan veya canlı chat bölümünden ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Evet yapıyoruz, iletişim sayfamızdan veya canlı chat bölümünden bize ulaşarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Tüm temalarımızın liste fiyatına kdv dahildir, tüm siparişlerin faturası e-fatura olarak kesilmektedir talep edildiği taktirde e-posta yoluyla müşteri ile paylaşılmaktadır.

Sorularınız Cevap Bulamadı Mı?

Hala cevabını bulamadığınız sorularınız var ise aşağıdaki butona tıklayarak sorularınızı bize iletebilirsiniz, en kısa zamanda sorunuza e-posta yoluyla cevap vereceğiz.

İletişim