Satın aldığınız temanın dosyalarını aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

İndirmeler

Sunucu php versiyonunuzun en az 7.1 olması gerekmektedir ayrıca yine sunucuda İoncube Loader yüklü olmalıdır.

Evet, satın aldığınız wordpress temalarımızın hakkında ücretsiz olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Bu destek sadece e-posta yoluyla olmaktadır.
Destek

Eğer Ekonomik paket satın aldıysanız domain değişikliği yapamazsınız, eğer standart paket satın aldıysanız sadece 2 kez domain değişikliği yapabilirsiniz avantaj paket aldıysanız eğer domainizi istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Eğer ekonomik paket satın aldıyanız temayı sadece 1 sitede kullanabilirsiniz. Eğer standart paket satın aldıysanız 2 sitede kullanabilirsiniz. Avantaj paket aldıysanız eğer 3 sitee kullanabilirsiniz. Bu site ve sitelerisatın alım işlemenin ardından Siparişlerim sayfasından kayıt edebilirsiniz.

Hayır, temalarımızın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir. Diğer tüm dosyalar açık kaynak koddur. Funcions.php dosyası değiştirilemez veya kaldırılamazdır. Aynı işlevi gören bir functions.php dosyası mevcuttur.

Satın aldığınız wordpress temalarımızın kurulumu bir defaya mahsus olarak ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Temalarımızı havale/eft yöntemi ve kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Sorularınız Cevap Bulamadı Mı?

Hala cevabını bulamadığınız sorularınız var ise aşağıdaki butona tıklayarak sorularınızı bize iletebilirsiniz, en kısa zamanda sorunuza e-posta yoluyla cevap vereceğiz.

İletişim