Ürünlerimizi havale/eft yöntemi ve kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız wordpress temalarımızın kurulumu bir defaya mahsus olarak ücretsiz olarak tarafımızca yapılmaktadır..

Satın aldığınız wordpress temalarımızda sadece temanın functions.php dosyası şifrelenir ve bu dosyaya alternatif olarak kullanabileceğiniz bir dosya mutlaka bulunur.

Temalarımızın functions.php dosyası domaine özel olarak şifrelenmektedir.

Satın aldığınız wordpress temalarımızı sadece tek bir sitede kullanabilirsiniz. Temayı kullanmak istediğiniz siteyi, temayı satın alırken karşınıza gelen lisanslanacak domain alanında doğru yazmanız gerekmektedir. Bir müddet sonra domain değişikliği yapma şansınız bulunmamaktadır.

Malesef satın aldıktan sonra domain değişikliği yapamazsanız o yüzden satın alımı yaparken gireceğiniz domain ismini özenle seçmeniz gerekmekte.

Satın aldığınız wordpress temalarımızın hakkında her türlü sorununuzda yardımcı oluyoruz, canlı destek hattından veya iletişim sayfasından lisans bilgilerinizi ileterek destek alabilirsiniz.

Ücretsiz destek paketimizde sadece tema ile alakalı sorunların çözümü yer almaktadır.

Temalarımız sürekli güncellenmekle birlikte düzenli bir güncelleme zamanı bulunmamaktadır, eğer 1 ay içerisinde 10 kez güncelleme ihtiyacı olursa 10 kez, hiç ihtiyacı olmazsa o ay içerisinde hiç güncelleme almaz kısaca güncellemeler ihtiyaç duyuldukça yapılmaktır.

Örneğin Geoit temasına 2018 başından 2018’in 3. ayına kadar 9 adet güncelleme çıkarmış bulunmaktayız.

Güncellemeler WP Admin üzerinden Google Drive linkini paylaştığımız dosyaların yüklenmesiyle gerçekleştirilir, temalarımızı satın alan müşterilerimiz tüm güncellemeleri ücretsiz olarak edinebilirler. Temalarımız için yapacağınız geri bildirimler güncelleme sayısını arttıracaktır.

Alışveriş Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.