Arama Yapın
Sorular

Tema fiyatı tek domain için 225₺'dir, çift domain için 275₺, üç domain için 325₺. Daha fazla detay için lütfen lisans sayfamızı ziyaret edin

Detaylar

Ödemeyi istediğiniz banka üzerinden havale/eft yoluyla veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz, detaylara sipariş esnasında ulaşabilirsiniz.

Genellikle en az ayda bir kez olmak üzere temamız içün güncelleme yayınlamaktayız.

Güncelleme Notları

Temamız domaine lisanslı olarak satılmaktır bu sebepten ötürü temanın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir.

Temamızın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir dolayısıyla üzerinde oynama yapamazsınız ancak bu ihtiyacınızı karşılayacak aynı işlevde bir dosya ekledik onu kullanarak functions.php ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sunucunuzun php versiyonunu en az 7.1 veya daha yukarı bir versiyon kurulu olması gerekmektedir. Ayrıca php uzantısı olarak Ioncube Loader'ın yüklü olması gerekir aksi taktirde temamızı kullanamazsınız.

Hayır, Geoit Wordpress temasını sadece lisansınıza kayıtlı domain veya domainler (pakete göre değişir) üzerinde kullanabilirsiniz.

Paketler

Geoit temamız için üç farklı paket oluşturduk, domain değiştirme özelliği iki pakette mevcuttur. Eğer o paketlerden bir tanesini satın aldıysanız sınırlı olarak değiştirebilirsiniz. Daha fazla detay için paket açıklamarını inceleyebilirsiniz.

Paketler

Hayır ortak alıma izin verilmemektedir, hesap paylaşımı yasaktır.<

Evet siparişinizi ücretsiz şekilde bir başka hesaba devredebilirsiniz. (Lisans hakları ayrı ayrı başka bir hesap devredilemez hepsi devredilir.)

Ek lisanslar indirimli şekilde satın alındığı için bir başka hesaba devredilmesi için lisans ücretliyle ek lisans ücreti arasındaki farkın ödenmesi gerekmektedir.

Ek Lisanslar sipariş sahibine özeldir dolayısıyla bir başkası için kullanımı yasaktır tespiti halinde lisanslar iptal edilir.

Sorularınız Cevap Bulamadı Mı?

Hala cevabını bulamadığınız sorularınız var ise aşağıdaki butona tıklayarak sorularınızı bize iletebilirsiniz, en kısa zamanda sorunuza e-posta yoluyla cevap vereceğiz.

İletişim