Arama Yapın
Sorular

Ödemeyi istediğiniz banka üzerinden havale/eft yoluyla veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz, detaylara sipariş esnasında ulaşabilirsiniz.

Evet istenirse tema kurulumu ücretsiz olarak tarafımızca tek seferlik yapılabilir.

Genellikle en az ayda bir kez olmak üzere temamız içün güncelleme yayınlamaktayız.

Güncelleme Notları

Temamız domaine lisanslı olarak satılmaktır bu sebepten ötürü temanın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir.

Temamızın functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmektedir dolayısıyla üzerinde oynama yapamazsınız ancak bu ihtiyacınızı karşılayacak aynı işlevde bir dosya ekledik onu kullanarak functions.php ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sunucunuzun php versiyonunu en az 7.2 veya daha yukarı bir versiyon kurulu olması gerekmektedir. Ayrıca php uzantısı olarak Ioncube Loader'ın yüklü olması gerekir aksi taktirde temamızı kullanamazsınız.

Satın aldığınız paketin özelliklerine göre bir veya birden fazla domainde kullanabilirsiniz, lütfen daha net bilgi için satın alacağınız lisans paketin özelliklerini inceleyiniz

Paketler

Satın aldığınız paketin özelliklerine göre değiştirebilir veya değiştiremezsiniz, lütfen satın alacağınız lisans paketinin özelliklerini inceleyiniz.

Paketler

Destek süreniz bitse dahi güncelleme almaya devam edebilirsiniz sadece teknik destek almazsınız. Destek paketi satın alarak destek almaya devam edebilirsiniz.

Hayır ortak alıma izin verilmemektedir, hesap paylaşımı yasaktır.

Evet siparişinizi ücretsiz şekilde bir başka hesaba devredebilirsiniz. (Lisans hakları ayrı ayrı başka bir hesaba devredilemez ilişkili tüm lisanslar devredilir.)

Ek lisanslar indirimli şekilde satın alındığı için bir başka hesaba devredilmesi için lisans ücretliyle ek lisans ücreti arasındaki farkın ödenmesi gerekmektedir.

Ek Lisanslar sipariş sahibine özeldir dolayısıyla bir başkası için kullanımı yasaktır tespiti halinde lisanslar iptal edilir.

Tema üzerinde döviz, kripto para, hava durumu, gazete manşetleri, covid 19 ve puan durumları olmak üzere api veya belirlenen site üzerinden veri çekme işlemi yapılmaktadır. Bu verilerin bazıları veri tabanına kayıt edilir bazıları ise basit bir api sistemi sayesinde dosya üzerine kayıt edilir. Bu veriler sizin belirleyeceğiniz periyotlar ile otomatik olarak güncellenir. Bu veriler tarafımızca sağlanmaz dolayısıyla oluşulabilecek sorunlardan "Kan Themes" olarak sorumluluk kabul etmeyiz.

Ziyaretçilerinize haftalık, aylık, yıllık ve ömür boyu şekilde paketler halinde ücretli abonelikler satabilirsiniz. Bu özellik için Woocommerce altyapısı kullanılmakta. Siteniz üzerinden abonelik satın alan ziyaretçileriniz oluşturacağınız ücretli içeriklere veya sayfalara erişebilecek, reklamsız bir site gezinimi yapabilecek, görünür bir rütbeye sahip olacak ve sizin belirleyeceğiniz daha farklı avantajlara sahip olacaklar. Paketlere göre abonelikler otomatik olarak sonlanacak tamamen otomatik bir sistem sizi bekliyor olacak. (Otomatik sonlanır ancak otomatik yenilenmez)

Temamız için özel olarak hazırlanmış bir haber botu bulunmamaktadır. Kanews Wordpress ile tam uyumluluk gösterir dolayısıyla Wordpress için özel olarak geliştirilmiş bir haber botunu gönül rahatlığıyla Kanews ile beraber kullanabilirsiniz.

Borsa İstanbul verilerinin dağıtımı için Borsa İstanbul veya bir veri yayın kuruluşu üzerinden lisans satın almanız gerekmektedir aksi halde telif hakkı sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kanews Borsa İstanbul veya farklı bir kuruluş üzerinden veri dağıtım lisansı sağlamaz.

Hayır, canlı tv kanalları tema tarafından sağlanmamaktadır. Embed veya iptv linkleri ile kanalları kendinizin eklemesi gerekmektedir.

Sorularınız Cevap Bulamadı Mı?

Hala cevabını bulamadığınız sorularınız var ise aşağıdaki butona tıklayarak sorularınızı bize iletebilirsiniz, en kısa zamanda sorunuza e-posta yoluyla cevap vereceğiz.

İletişim