geoit-featured

WordPress Tema güncellemeyi çok seviyoruz, onu satın almış ve alacak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için sürekli yeni özellikler ekliyor ve var olanları geliştiriyoruz.

Bu bağlamda Geoit için yeni bir güncelleme hazırladık ve yayınladık. 6.5 sürüm numarası ile yayınlanan bu güncelleme hakkında önemli yenilik ve geliştirmelere bu yazıda yer verdik, şüphesiz güncellemenin kapsamı bunlar ile sınırlı değil daha fazla detay için lütfen güncelleme notları sayfamızı ziyaret edin.

WordPress Soru Cevap Sistemi

Şüphesiz web sitelerimizi para kazanmak için yayına alıyoruz ancak bunun yanında para kazanmak için bilgi paylaşımı yaptığımız için aslında sitelerimiz bir bilgi kaynağı dolayısıyla bilgi alışverişi bir web sitesi için çok önemli.

Wordpress Tema

Bu sebeple Geoit WordPress Blog Temamızı kullanan web sitelerinde bilgi alışverişi konusunda diğer sitelerden bir hatta bir kaç adım öne taşıyacak bir özellik geliştirme düşüncesine girdik ve bir soru cevap sistemi geliştirmeye karar verdik.

Geliştirdiğimiz Soru Cevap sistemi sayesinde web site içi ziyaretçi etkileşimini arttırabilirsiniz ve ziyaretçilerinize bilgiye daha hızlı erişmesini sağlayabilirsiniz.

  • Bildirim sistemiyle entegre
  • Anında yayınlanan soru ve cevaplar
  • Soru sahibi ve yönetici cevabı doğru olarak işaretleyebilir
  • Oylanabilir cevaplar
  • Yapısal veri işaretlemesiyle arama motorları tarafından anlaşılabilir

Yeni Bir İçerik Gönderim Sayfası

Üyelerinizin içerik gönderi için Hesabım sayfasında yer alan “Yazı Ekle” sayfasını yapısal olarak yeniledik ve üçe ayırdık.

Böylelikle artık sadece standart bir yazı gönderimi değil inceleme ve yemek tarifi olarak farklı tiplerde içerik paylaşımı yapılabilecek.

Böylelikle ilgili sayfayı başta Yemek Tarifi ve Teknoloji demoları olmak üzere farklı sektörler için etkisiz bir özellik olmaktan çıkardık.

Yeni Öne Çıkarılan Yazı ve Son Yazı Tasarımları

Öne çıkarılan yazılar ve son yazılar bölümlerinde alışıla gelmiş tasarımların dışına çıkarak farklı tasarımlar ekledik. Daha sade ama daha güzel görüntülere sahip bu tasarımlar sayesinde sitenize farklılık katabilirsiniz.

Yep Yeni Bir Demo

Viral #2 demosunu kaldırdık ve yerine Niche Demosunu ekledik. Yine İngilizce formatta olan bu demoda sade bir yapı tercih ettik böylelikle tüm odağı içeriğe çektik.

https://demo.kanthemes.com.tr/geoit/en/

Onaylı Üyelik ve İçerik Kısıtlama Sistemi

Yeterli detaya sahip olmayan bu sistemi biraz daha geliştirdik ve daha ilgi çekici bir yapı haline getirdik. Bu bağlamda puan sistemiyle bu özelliği entegre ettik. Belirlenecek puana sahip üyelere artık otomatik olarak onaylı üye olabilecek böylelikle onaylı üyeler için kısıtladığınız içeriklere erişebilecekler. Elbette bu opsiyoneldir eski sistemle devam edebilirsiniz.

Bunun yanında içerik kısıtlama sistemine içerikleri üyeler için mi yoksa onaylı üyeler için mi kısıtlayacağınızı seçebileceğiniz ek bir ayar ekledik. Artık içeriklerinizi üyeler için kısıtlayarak üye sayınızı arttırabilirsiniz.

Yorum Yap
Bir Cevap Yaz

Yapılan Yorum
Erdinç Aşık

Temanın hızı, seo ve görünüm açısından çok güzel. Türkçe tema kullanmak zaten başlı başına harika. Mevcut geoit temasının üyelik sistemi, soru cevap sistemi ve dahi bir çok dahili eklentileri işimizi kolaylaştırdı. Verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz, temayı alalı 1 ay oldu ve hemen bir güncelleme geldi bile. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra destek taleplerine verdiğiniz hızlı ve ektili çözümler için çok teşekkür ederim. Web sitemiz http://www.appbilgi.com

Cevapla

Wordpress Tema

kanews-wordpress-tema

Kanews — Wordpress Haber Teması

geoit-wordpress-tema

Geoit — Wordpress Blog&Magazine Teması

wordpress-e-ticaret-tema

Ticikan - E-Ticaret Wordpress Teması

spixer-wordpress-tema

Spixer — Wordpress Blog&Magazine Teması

dilhun-wordpress-tema

Dilhun - Çok Amaçlı Wordpress Kurumsal Teması

gmedia-wordpress-tema

Gmedia — Ücretsiz Wordpress Tema