2019-un-en-iyi-ucretsiz-wordpress-blog-temalari

Daha önce 2018’in en iyi ücretsiz wordpress blog temaları listesi hazırlamıştık bu yazımızda da 2019’un en iyi ücretsiz wordpress blog temalarını listeledik umarım beğenirsiniz.

Liste en iyiden en kötüye sıralanmamıştır, rastgele sıralanmıştır.

WordPress Temalarımız

Öncelikle kanthemes.com olarak geliştirdiğimiz ücretli, ücretsiz wordpress blog temalarımızı inceleyebilirsiniz.

Wordpress Tema

1- Magbook

Magbook By Theme Freesia

Magbook, Theme Freesia tarafından geliştirilen genel içerikli siteler için ideal bir wordpress temasıdır. WordPress özelleştiricisi ile istediğiniz rengi siteye uygulayabilir ve daha bir çok kişiselleştirme ayarını Magbook sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

2- Hestia

Hestia by themeisle

Hestia, themeisle tarafından geliştirilen son derece özelleştirilebilir olup başta blog siteleri olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü sitede kullanıma uygun wordpress temasıdır. Ayrıca çevrimiçi mağaza eklentisi olan woocommerce ilede uyumludur.

3- Islemag

isleMag by themeisle

Islemag, themeisle tarafından geliştirilen wordpress blog/magazine temasıdır. WordPress özelleştiricisi sayesinde istediğiniz özelleştirmeyi yapmanıza olanak sağlar. Responsive olması en büyük artısı.

4-Cali

Cali by athemes

Cali, athemes tarafından geliştirilen wordpress blog temasıdır. Başta moda seyehat gibi sitelerde kullanılabilir Cali, her türlü kişisel blog sitesi için uygun bir yapıya sahiptir.

5-Cenote

Cenote by themegrill

Cenote, themegrill tarafından geliştirilen wordpress blog temasıdır. Oldukça modern bir görünüme sahip olan Cenote temasının hem ücretli hemde ücretsiz versiyonu mevcuttur. Yapımcı tarafından hazırlanan hazır döküman dosyası sayesinde kullanımı oldukça basittir.

6- Type

type by designlabthemes

Type, designlabthemes tarafından geliştirilen wordpress blog temasıdır. Sade ve şık görünüme sahip olan Type blog, e-ticaret ve dergi siteleri için oldukça uygun bir seçim olacaktır.

7- Hitmag

Hitmag, themezhut tarafından geliştirilen wordpress blog/magazine temasıdır. Yaklaşık 5 adet farklı ana sayfa görünümü sunan Hitmag temasının bir ücretli birde ücretsiz versiyonu mevcuttur.

Başta blog siteleri olmak üzere haber, dergi siteleri içinde kullanıma uygun bir wordpress temasıdır.

Yorum Yap
Bir Cevap Yaz

Yapılan Yorum
AHMET BAL

teşekkür ederiz. sayın yetkili. sizişn temanızı denemek isterim

Cevapla

Wordpress Tema

kanews-wordpress-tema

Kanews — Wordpress Haber Teması

geoit-wordpress-tema

Geoit — Wordpress Blog&Magazine Teması

wordpress-e-ticaret-tema

Ticikan - E-Ticaret Wordpress Teması

spixer-wordpress-tema

Spixer — Wordpress Blog&Magazine Teması

dilhun-wordpress-tema

Dilhun - Çok Amaçlı Wordpress Kurumsal Teması

gmedia-wordpress-tema

Gmedia — Ücretsiz Wordpress Tema