2020-en-iyi-ucretsiz-wordpress-blog-temalari

Bu yazıda sizlere 2020’de en popüler olacak ve en çok kullanılacak olan ücretsiz WordPress Blog Temaları ndan oluşan bir liste hazırladık. Umarım beğenirsiz. İyi bloglar..

Önceliki Yıllar İçin Yaptığımız Listeler

Bu listeyi üçüncü kez hazırlıyoruz, eğer bu listede aradığınızı bulamadıysanız geçmiş yıllarda hazırladığımız benzer listelere göz atabilirsiniz.

Bizim WordPress Blog Temalarımız

Kanthemes.com olarak bizde ücretli ve ücretsiz WordPress Blog temaları üretmekteyiz. İlk olarak bunlara göz atabilirsiniz. Eğer ilginizi çekecek bir temamız bulunmuyorsa aşağıdaki liste işinize yarayabilir.

1- Wisteria

Wisteria Worpress Blog Teması

Wisteria, Wpfriendship tarafından geliştirilen Wisteria WordPress Blog Teması şık ve sade görünümüyle dikkat çekmekte. Sınırsız renk seçeneği olması ve özel logo alanın olması onu öne çıkaran özelliklerinden sadece bir kaçı.


2- Vivid Blog

Vivid Blog, Themepalace tarafından geliştirilen Vivid Blog teması basit, temiz ve duyarlı ücretsiz WordPress Blog temasıdır .


3- Admiral

Admiral, Themezee tarafından geliştirilen başta spor alanı için geliştirilmiş ücretsiz WordPress Blog temasıdır.


4- Blog Prime

Blog Prime, Themeinwp tafından geliştirilen duyarlı responsive ve gutenberg uyumlu şık görünümlü ücretsiz WordPress Blog Temasıdır.


5- Cressida

Cressida, Lyrathemes tarafından geliştirilen temiz ve şık görünümlü ücretsiz WordPress Blog Temasıdır.


6- Blogger Buzz

Blogger Buzz, Sparklewpthemes tarafından geliştirilen kullanıcı dostu, zengin özelliklere sahip ve duyarlı bir ücretsiz WordPress Blog temasıdır.


7- Minimalist Blog

Minimalist Blog, Crafthemes tarafından geliştirilen oldukça sade ve minimalist bir ücretsiz WordPress Blog Temasıdır. İçerik odaklı olması onu diğer wordpress temalarından bir adım öne çıkartıyor.


8- Blogslog

Blogslog, Themepalace tarafından geliştirilen duyarlı bir ücretsiz WordPress Blog Temasıdır. Şık görünümü diğer wordpress temalarından kendisini bir adım öne taşıyor.


9- Bloguten

Bloguten, Ccesspressthemes tarafından geliştirilen şık görünümlü bir ücretsiz WordPress Blog Temasıdır. Gutenberg uyumlu olması ve şık görünümü diğer temalarından onu bir adım öne çıkarıyor.

10- Cambay

Cambay, Vedathemes tarafından geliştirilen sade ama şık görünümlü bir ücretsiz WordPress Blog Temasıdır.

Wordpress Temaları

Bir Cevap Yaz