screenshot

Geoit WordPress Temasını güncellemeyi çok seviyoruz, onu satın almış ve alacak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni özellikler ekliyoruz. Bu güncellemede de Geoit’i kullananlar için yeni özellikler, geliştirmeler ve bir kaç iyileştirmeler yaptık.

Bu yazıda Geoit v6’da nelerin değiştiğinden kısaca bahsettik;

1.WpBakery Page Builder Desteği

Bu güncellemenin öne çıkan yeniliği kuşkusuz WpBakery Page Builder eklentisi ile Geoit’i uyumlu hale getirmek oldu. Sadece uyumlu hale getirmedik bunun yanında Geoit’e özel onlarca özel modül hazırladık!

Wordpress Tema
 • Modüler sayfa ve yazı oluşturma
 • +20 yazı listeleme modülü
 • 7 özel içerik modülü
 • Dahili önbellekleme
 • WpBakery Page Builder Topluluğu

2.Adense için Tembel Yükleme

Google Adsense web sitenizden para kazanmak için eşsiz bir araçtır. Bununla birlikte, Google Adsense site hızını önemli ölçüde olumsuz etkilemekte. Bu güncellemede bu olumsuz etkiye bir nebze olsun çözüm üretmek istedik ve Google Adsense js kaynağının tembel yüklenmesine olanak sağlayan bir tema ayarı ekledik.

3.Yeni Geoit Font İkon Seti

Geoit ikonlarını daha modern bir karışık set ile yeniledik, var olanların yanına yeni ikonlar ekledik.

Site arama sonuçlarını ziyaretçilerinize sayfa değiştirmeden hızlı görüntülemek için eşsiz bir yol. Ajax search özelliği ile kullanışlı bir arama bölümüne sahip olacaksınız.

5.Yeni Mobil Header Tasarımları

Uzun zamandır mobil header tasarımlarının yetersiz ve çağ dışı kaldığının farkındaydık nihayet bu konuda bir geliştirme yaptık! v6.0 ile birlikte 2 farklı mobil header görünümü elde edebilirsiniz bunun yanında hem koyu hem de açık renk seçeneği ile 4 farklı mobil header tasarımı mevcuttur.

6.Back-end İngilizce Çevirisi Yapılmıştır

Front-end için İngilizce çevirisi yıllardır olmasına rağmen back-end kısmına çeviriyi uygulamak istememiştik. Bu güncellemeyle birlikte artan global talepler sebebiyle back-end tarafında da İngilizce çeviriyi uyguladık.

7.Hikayeler Artık Yazı İçinde Kullanılabilir!

Snapchat ile başlayan Instagram ile pik yapan hikaye furyası Geoit’te de tüm hızıyla devam edecek. WpBakery Page Builder sayesinde hikayeler artık her yerde kullanılabilir üstelik tamamen özelleştirilebilir olarak! Bununla kalmadık birde instagram tipi hikaye görünümünün yanına 3 adet yeni farklı hikaye tasarımı eklendi.

8.Çok Fazla Yazıya Sahip Siteler için Yazılar Hariç Tutma

Hem çok fazla yazıya sahip siteler hem de çok fazla yazı listeleme bileşenini/modülünü bir sayfada kullanan sitelerde en çok sıkıntı duyulan konu aynı yazılarına aynı sayfada defalarca gözükmesi. Bu güncellemede bu sıkıntınıza kulak verdik ve bir bileşende görüntülenen yazıları diğer tüm bileşen için hariç tutma özelliği ekledik.

9.Daha Temiz ve Modern Post Header Tasarımı

Hem mobil hem de masaüstünde post header görünümünü kısmen yeniledik. Ziyaretçilerin bir yazıya girdiğinde ilk dikkat ettiği yazının başlık bölümüdür. Dolayısıyla bu kısmın daha temiz ve modern görünmesi içeriğinizi kaliteli gösterecektir.

10.Ve Daha Fazlası!

Kuşkusuz bu büyük güncelleme 9 maddeden ibaret olamaz kayda değer olmayan veya bu yazıda paylaşma gereği duymadığımız bir çok düzenleme ve yenilik v.6.0 güncellemesine dahil edilmiştir.

11. Büyük v7.0 Güncellemesi Gözüktü!

Geoit üzerinde atımlarımız hız kazanarak devam edecek, öyle ki v7.0 güncelleme çalışmalarına başladık bile! Ön detaylar şu şekilde;

 • Geoit, baştan sona tekrar kodlanacak
 • WpBakery için yep yeni modüller
 • Elementor Page Builder desteği ve özel modülleri
 • Arşiv sayfaları ve Yazı sayfaları için hem Elementor Page Builder ile hem de WpBakery Page Builder ile hazır sınırsız şablon hazırlanabilecek
 • Tamamen özelleştirilebilir yazılar
 • Yep yeni yazı sayfası tasarımları
 • Gutenberg için özel bloklar
 • Woocommerce desteği
 • E-Posta kategori takip sistemi
 • Ve daha fazlası, lütfen aklınızda bir geliştirme fikri varsa bizimle paylaşın..

Yorum Yap
Bir Cevap Yaz

Yapılan Yorumlar
Baran

Google artık temaların hızına göre hız skoruna göre içeriklerin sıralamasını yapıyor buna şahit oluyoruz siten hızlı ise siralamadasin değilse geriye atıyor buda ziyaretçi kaybına neden oluyor . Temalarınız çok başarılı lütfen hız skorunu iyilestirelim

Cevapla
emre bayraktarlar

uzun süredir bu işlerde uğraşmaktayım adamlar aldığı paranın hakkını fazlasıyla vermekte… helal olsun

Cevapla
Market Fiyatları

Ellerinize sağlık. Desteğiniz için teşekkürler.

Cevapla

Wordpress Tema

kanews-wordpress-tema

Kanews — Wordpress Haber Teması

geoit-wordpress-tema

Geoit — Wordpress Blog&Magazine Teması

wordpress-e-ticaret-tema

Ticikan - E-Ticaret Wordpress Teması

spixer-wordpress-tema

Spixer — Wordpress Blog&Magazine Teması

dilhun-wordpress-tema

Dilhun - Çok Amaçlı Wordpress Kurumsal Teması

gmedia-wordpress-tema

Gmedia — Ücretsiz Wordpress Tema