en-iyi-5-wordpress-uyelik-eklentileri

WordPress’e ait olan klasik üyelik uygulamasından hoşlanmıyor olabilirsiniz. Üyeliği, giriş ve çıkış sistemlerini daha güçlü hale getirmek istiyor olabilirsiniz. İnsanların daha kolay siteye üye olması ve marka varlığını web sitesinin her tarafında hissettirmek şimdi size sunacağımız eklentiler ile çok kolay olacak.

Ücretli ve ücretsiz WordPress üyelik eklentileri içinde ön yargıda bulunarak ücretli olan eklentilerin direkt çok daha iyi ve kullanışlı olduğunu söylemek tabi ki mümkün değil. Eklentiler giriş sistemi ve üyeliği güçlendirme ile birlikte giriş sayfasını yönlendirme imkanı da sağlamaktadır.


Ücretli Ultimate Branding Eklentisi

Bu eklenti size markalaşma sürecinde destek sağlayacak güçlü eklentilerden biridir. WordPress admin paneli ile giriş sayfası ve buradan sitenin birçok yerine kadar her alanda markayı öne çıkarma fırsatı sunan ve yardımcı olan bir eklentidir.

Wordpress Tema

Bu eklenti size markalaşma sürecinde destek sağlayacak güçlü eklentilerden biridir. WordPress admin paneli ile giriş sayfası ve buradan sitenin birçok yerine kadar her alanda markayı öne çıkarma fırsatı sunan ve yardımcı olan bir eklentidir.

[button label=”İndir” link=”https://premium.wpmudev.org/project/ultimate-branding/” target=”_blank” color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”2a94c2898d58052b3a46eec68f0e422b” _fw_coder=”aggressive”][/button]


Ücretsiz Clef Two Factor Authentication Eklentisi

Güvenli giriş sağlayan bir eklentidir. Clef eklentisi kullanmak istiyorsanız akıllı telefonunuz olmak durumunda. İki adımlı giriş doğrulaması ister ve akıllı telefon ile de giriş yapmadığınız zaman kullanışsız bir eklenti olur.

[button label=”İndir” link=”https://wordpress.org/plugins/keyy/” target=”_blank” color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”d43ef9d2ebab4a0931f7b50be120edd4″ _fw_coder=”aggressive”][/button]


Ücretsiz New User Approve Eklentisi

Yeni üyelik almak isteyen kullanıcının üyelik girişinden önce onaylaması istenen eklentidir. WordPress üyelik eklentileri içinde varsayılan durumda kullanıcı üyelik aldığında ona giriş bilgilerini sunan e postayı gönderir ve sonra da kişisel bilgilerini kullanarak siteye girişini sağlar.

[button label=”İndir” link=”https://wordpress.org/plugins/new-user-approve/” target=”_blank” color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”465f2ec4f0bd6a20c320f9a442718c37″ _fw_coder=”aggressive”][/button]


Ücretsiz Cimy User Extra Fields Eklentisi

Üyelik alınırken ziyaretçinin dolduracağı yeni sahalar eklenmesine destek olur. Bu eklenti ile adı, soyadı, rumuzu ve şifresi gibi alanlar dahil edilir. Kusurlu olduğu tek nokta ise güncellemesinin geç alınmasıdır.

[button label=”İndir” link=”https://wordpress.org/plugins/cimy-user-extra-fields/” target=”_blank” color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”6d2330038227557c021f431a640b7a18″ _fw_coder=”aggressive”][/button]


Ücretsiz Peter’s Login Redirect Eklentisi

WordPress üyelik eklentileri arasında en geleneksel olanıdır çünkü yaptığı tek şey ziyaretçiyi giriş sayfasından başka bir sayfaya yönlendirme işlevine sahiptir.

[button label=”İndir” link=”https://wordpress.org/plugins/peters-login-redirect/” target=”_blank” color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”7d0f29b42c607b410a702d55d2d5da29″ _fw_coder=”aggressive”][/button]


Ücretsiz Customize Admin Eklentisi

Bu eklenti ile giriş yapılacak olan ekrana özel logo yüklenebilir. Buna ek olarak da giriş yapılmasının ardından başlangıç ekranında görülecek bileşenleri de kolayca yönetme şansı sunar. WordPress üyelik eklentileri içinde Modal Login ve UserPro – User Profiles with Social Login ücretli eklentilerdir.

[button label=”İndir” link=”https://wordpress.org/plugins/customize-admin/” target=”_blank” color=”” __fw_editor_shortcodes_id=”d8a7d348097bd158b80296f83027d6e8″ _fw_coder=”aggressive”][/button]

Yorum Yap
Bir Cevap Yaz

Wordpress Tema

kanews-wordpress-tema

Kanews — Wordpress Haber Teması

geoit-wordpress-tema

Geoit — Wordpress Blog&Magazine Teması

wordpress-e-ticaret-tema

Ticikan - E-Ticaret Wordpress Teması

spixer-wordpress-tema

Spixer — Wordpress Blog&Magazine Teması

dilhun-wordpress-tema

Dilhun - Çok Amaçlı Wordpress Kurumsal Teması

gmedia-wordpress-tema

Gmedia — Ücretsiz Wordpress Tema